Glas Hotel *** Glas Hotel **** to obiekt o komfortowym wyposażeniu i nowoczesnej architekturze, która łączy tradycje industrialnego budynku z nowoczesnością.

Naszą misją jest gościć tych, którzy udają się do Żar, Żagania i okolic w celach biznesowych, zapewniając naszym gościom komfortowe warunki noclegowe i wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie z lokalizacją niemal w centrum Żar i wygodnym dojazdem z dróg krajowych i międzynarodowych.

Glas Hotel *** Glas Hotel **** jest położony nieopodal autostrad S3, A4, oraz A-18 /międzynarodowej trasy E-36 Berlin-Śląsk-Kraków/.

 

RESTAURACJA BAWEŁNA

Bardzo atrakcyjne położenie lokalu w otoczeniu zieleni zachęca mieszkańców Żar i przyjezdnych do relaksu i kulinarnej uczty w naszej restauracji.

Z nami zorganizujesz:

  • komunie i chrzciny,
  • bankiety i jubileusze,
  • spotkania biznesowe i szkolenia,
  • imprezy firmowe,
  • wernisaże,
  • kameralne przyjęcia w gronie przyjaciół.

 

GARAŻE I PARKING

Hotel dysponuje garażami oraz monitorowanym bezpłatnym parkingiem niestrzeżonym dla samochodów osobowych oraz autokarów. Nie jest wymagana rezerwacja miejsca parkingowego.

 

OGRÓD PIWNY

W sezonie letnim zapraszamy gości hotelowych ale także mieszkańców Żar i okolic do zielonego ogródka piwnego. W przyjaznym otoczeniu, w zaciszu ogrodu i przy szumie fontanny, można rozkoszować się smakiem dobrego wina, świeżych soków i napoi piwnych. Do dyspozycji gości w ogródku piwnym jest kilkadziesiąt miejsc siedzących.

Ogródek piwny otaczają drzewa rozłożystego platanu a drewniana konstrukcja wyposażona jest w automatycznie rozsuwany dach oraz osłonowe panele boczne. Gwarantuje to skuteczną ochronę przed słońcem i niepogodą.